Etkili Bir Taşıma

Evden eve taşımacılığın etkili bir şekilde olabilmesi için yapılması gerekenler nelerdir? Eğer eve taşınma konusunda dendiğinde akla gelen ilk şey nedir? oldukça zorlu bir deneyim olması için eve taşınma kabul görmüşlerdir eğer, en sürpriz olmaz.

Araştırma ev sahibi% 24 bir ev satın onların en stresli yaşam deneyimleri biri olduğunu doğruladı olduğunu ortaya koymuştur. 1 Bu% 13 bir çocuk sahibi olma,% 14 yeni bir işe başlama stresi ile karşılaştırılmıştır ve evleniyor sadece% 9!

Alış ve hareketli ev 29 20 yaşları arasındaki genç ev sahibi olarak çok 37 olarak% yükselen, her yaştan insanlar için bir numaralı en stresli yaşam deneyimi olarak grafikler başında yer alıyor.

Belirli bir olabilir ev taşırken stres iken, tehcir bozmak zorunda değildir. Eğer yeni evinize etkili bir hareket sağlamak istiyorsanız dikkatli planlama iş birinci dereceden olmalıdır.

Evden Eve Nakliyat, hiçbir önemli eşyaları gözden emin olmak için evinizin bir son yürüyüş-through yapmak unutma.Eğer mümkünse o değerli mobilya kontrol etmek için kamyon yük ve antika güvenli bir şekilde yüklenmesi gibi relocationists denetleyecek

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir